Jerry Cup – 12. ročník se uskutečnil 20.6.2015.Hodnocení není zatím napsáno ...

Informace


• Dětská trať vede výhradně lesem.

• Druhá etapa dospělých tratí vede po obou stranách Libušiny třídy. Samotná Libušina třída je ovšem zakázaným prostorem, její přebíhání bude trestáno diskvalifikací! Na druhou stranu frekventované ulice se dostanete podchodem, na jehož východní straně bude umístěna uzlová kontrola – budete ji razit dvakrát, takže tudy stejně musíte :-)

• V lese je vysoká tráva, místy podrost, výjimečně džungle. Vezměte si dlouhé kalhoty.

• Délky tratí:

Scorelauf 1,1 km
Dětská trať 1,6 km
Dospělá kratší trať 3,6 km
Dospělá delší trať 4,3 km


Místo závodu: Kohoutovice, lesopark Jírovcova: ZDE


Kategorie:

1. Závod dospělých se skládá ze dvou etap:
• První etapa – scorelauf : Jedná se o rychlou, krátkou trať (cca 1,5 km) s hromadným startem. Důležitým aspektem tohoto závodu je, že kontroly lze oběhnout v libovolném pořadí, každý volí pořadí podle sebe.
• Druhá etapa – stíhací závod: Jedná se o závod s pevným pořadím kontrol (kratší a delší verze trati). Startovat se bude tzv. Gundersenovou metodou – závodníci startují v pořadí daném výsledkovou listinou první etapy s takovou ztrátou na prvního, jakou nabrali v první etapě.

2. Děti mají pouze jednu etapu. Jedná se o klasickou trať (délka cca 1,5 km) s pevným pořadím kontrol. Trať nebude fáborkovaná, ale bude velmi jednoduchá (víceméně po cestách). Děti mohou závod absolvovat buď samostatně, nebo v doprovodu rodiče, záleží na uvážení rodičů.Mapa: Koniklecová

Prostor závodu: Les mezi Kohoutovicemi a Myslivnou, část sídliště Kohoutovice

Startovné: dobrovolné

Postup před startem:

Na prezentaci obdržíte průkaz, do kterého budete kleštěmi značit průchod jednotlivými kontrolními stanovišti. Pečlivě si do svého startovního průkazu vyplňte všechny údaje, které se týkají popisu kontrol, abyste je mohli v lese využít. Mapu dostanete až v okamžiku startu, proto využijte čas na dotazy již v době před startem! Od okamžiku Vaší prezentace až do hromadného startu Vám budou k dispozici pořadatelé, kteří v případě zájmu budou odpovídat na obecné dotazy týkající se mapy apod. Závodníci dětských kategorií budou moci buď razit kontroly do speciálního průkazu nebo sbírat samolepky (nebo obojí).

Copyright © 2013 Lenka Kočová
All Rights Reserved.